Certifikát Prověřená společnost? Raději ne.

16. 4. 2017

V Trutnově již několik výloh tento certifikát zdobí. Sehnali jsme pro vás hodnocení několika internetových expertů, zda si ho kupovat. Přeci jen, dát za nálepku skoro 2000 korun je docela dost.

Certifikát Prověřená společnost? Raději ne.


Již v roce 2015 varoval internetový komentátor Daniel Dočekal hodně kritickým článkem o této službě.

"Nově si můžete pořídit další certifikát o tom, že jste "Prověřená společnosti". Zábavné na něm je, že je to kus zbytečného papíru, který vám nic nepřinese. Můžete si ho totiž vyhotovot i sami, stačí si ho vytisknout na papíře a vrazit na něj podpis a razítkem..."

O tomto certifikátu natočil internetový marketér Filip dost drsné video, kdy při telefonickém hovoru vyzpovídal telefonistku této firmy a zkoušel zjistit, jak vlastně to prověřování funguje a co z toho zákazník nakonec má. Pusťte si ho. Paní obchodní telefonistka umí velmi dobře argumentovat s lidmi, kteří o marketingu a internetu mnoho nevědí, ale když odborník položí pár cílených otázek, najednou chybí argumenty.

A naše hodnocení? Nekupujte si ho.

A upozornění na konec. Dejte si dobrý pozor na to, co v telefonu říkáte. Objednávka po telefonu, jakékoli potvrzení, je závazná. Pokud si vás nahrávají, a oni to určitě dělají, velmi jednoduše na základě této nahrávky budou argumentovat, že podle zákona jste si služvu objednali, i když ji pak třeba po promyšlení nebudete chtít zaplatit. Reálné případy z praxe si přečtěte zde.

Autor: Martin Jiránek

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace