Dětská skupina Cipťáček

Dětská skupina Cipťáček s celotýdenním provozem pro děti ve věku od 1 do 6 let má za cíl podpořit podnikavé rodiče, kteří chtějí sladit péči o rodinu s pracovními záležitostmi a formou občasného nebo pravidelného hlídání vyřešit otázky péče o děti.

Děti tráví svůj den v malé skupince v počtu maximálně pěti dětí v přítomnosti dvou chův, které jim poskytují podporu, bezpečí a skrze prožitky a zážitky jim dávají možnost a prostor k tomu, aby si své dětství užily a prožily jej a zároveň se naučily věcem potřebným pro svůj rozvoj.

Místem poskytování péče o děti je adresa Lomní 145 v Trutnově. 

Přijďte se k nám podívat!

REFERENCE:

Naše Anička se vždy do Cipťáčku moc těší a mnohdy nechce ani domů. Tety se o děti příkladně starají a připravují pro ně mnoho nevšedních zážitků. Mohu vřele doporučit.

Linda Kapitulčinová


Moc moc děkujeme jste super. Ríša je u vás moc spokojený, brzy si zvykl a je vidět že se k vám těší. Krásně se rozmluvil a je vidět, že je spokojený a tím pádem i já. Všem doporučuji.

Šárka Páchová


Náš Jiřík se do školičky vždy moc těší. Nechce se mu kolikrát ani domů. Je vidět, že se tety dětem opravdu věnují. Za nás super, určitě doporučujeme.

Katka Zemanová

Všem velice doporučuji. Má dcerka je tam velice spokojena, milé, úžasné "tety", dokonalý přístup. Děti si hrají, zpivaji, kreslí. Neváhejte a navštivte dětskou skupinku Vaše dítě bude jako v bavlnce.

Andrea Šůnová

Webovky Cipťáček

Facebook Cipťáček

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace