VENDULA CARR - WONDERFULL LIFE CENTRUM

Vendy, dokázala bys vypíchnout nejdůležitější myšlenky, které ses dozvěděla a nejdůležitější momenty, které sis vzala z inkubátoru START?

  • Já bych řekla, že mi to otevřelo dveře do tohoto podnikatelského světa vůbec a dveře k důležitým kontaktům, dalo mi to směr a utřídilo mi to myšlenky. Obzvlášť bych vypíchla asi ty kontakty.
  • Já jen řeknu, že něco potřebuju a ty mi dáš telefonní číslo i s referencí, co je to za člověka. Toho si nesmírně vážím! A taky tě vnímám jako spolehlivého a zodpovědného člověka, takže ti prostě věřím, že je to prověřený kontakt.
  • No a potom ještě mi dalo hodně to, že si člověk vlastně vyhradí čas, sedne si, udělá si tu analýzu, odpoví si na ty otázky. Člověk si udělá velkou představu o tom, co je dobré, co špatné a od toho se může pak všechno odvinout.
  • CIPTU vnímám velmi dobře. Je tady taková profesionální, ale i přesto velmi přátelská atmosféra. Člověk sem přijde řešit otázky, které jsou pro jeho život poměrně zásadní a cítí zde takovou pohodovou atmosféru a důvěru. Určitě vás budu i nadále sledovat a podporovat.

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace