Špetla film

Naše práce mluví za nás. Nemusíme vyhledávat klienty a ani je k ničemu přemlouvat. Přijdou sami a když máme plno práce, počkají si i několik měsíců.

Podnikatelský inkubátor v CIPTU pro nás byl zajímavým zážitkem.

Šli jsme do něj s nedůvěrou. “Už přeci slušně podnikáme,” ale i s očekáváním, jestli se můžeme naučit něco nového. První den nám Katka pokládala správné otázky tak, že v nás spustila sebereflexi a pomohla nám usměrnit myšlenky. O plánech jsme se nemuseli bavit jen při dlouhých cestách autem, ale našli jsme si systém pro koncepci a následnou realizaci. Probrali jsme postupy obchodního jednání, ptali se, jak řešit specifické situace, na které jsme v minulosti natrefili, nebo nás trápili s našimi současnými klienty.

Chvílemi inkubátor připomínal výuku na obchodní akademii a chvílemi manželskou poradnu.

Jako správná obchodnice nám Katka nastínila několik scénářů rozvoje podnikání, které by nám mohli přinést největší růst a zisk. Zvážili jsme pro a proti všech možných variant. O to specifičtější, že natáčení pro nás není jen stroj na peníze, ale umění a láska.

Katka nás hlavně do ničeho nenutila. Rozhodnutí bylo vždy na nás.

S odstupem můžeme říct, že jsme si rady vzali k srdci a i kdybychom si měli zaplatit jen za ten prvotní impuls, stálo to za to.

https://spetlafilm.com/

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace