RENATA KOŘÍNKOVÁ A ANDREA SÍTAŘOVÁ - CAFÉ SISTERS

Rády bychom moc poděkovaly paní Katce Smékalové, která nás provedla programem Restart firmy CIPTU. Tato firma sídlí až v Trutnově a náše podníkaní je v blízkosti Brna.

Jsme malá firma podnikající necelé 2 roky. Práce nás přestala bavit, blížil se syndrom vyhoření, ale my věděly, že se našeho projektu nechceme vzdát, ale potřebovaly jsme nakopnout, vidět naše počiny z jiného úhlu a perspektivy. Jelikož jsme po dlouhém hledání nenašly žádnou firmu v Brně a okolí, která by nabízela program pro drobné podnikatele, oslovily jsme trutnovské Centrum inovací a podnikání Trutnov.

Celý program jsme absolvovaly v teple našeho domova a doslova jsme hltaly všechny rady, nápady, úkoly i čísla, které nám předávala paní Smékalová přes SKYPE.

Je to až neuvěřitelné, ale my fungujeme dál. Jsme sebejistější, víme, co je důležité, čím se nemáme trápit a hlavně, že neztrácíme půdu pod nohama, ale že se stále posouváme.

Věříme, že úkoly, které jsme na konci programu dostaly, nás posunou ještě dál a my zůstaneme na trhu práce a budeme silnější a úspěšnější. Ještě jednou moc děkujeme, že jste!

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace