E-Zahrady Eva Brátová - návrhy, realizace a údržba zahrad

EVA BRÁTOVÁ JE ZAHRADNÍ ARCHITEKTKA.
PODNIKÁ UŽ OD SVÝCH DVACETI LET. DO INKUBÁTORU VSTOUPILA, ABY SI SROVNALA SVOJE MYŠLENKY, POSUNULA SVOJI FIRMU ZAHRADY-E DÁL A ZVÝŠILA ÚSPĚŠNOST V OBCHODU. 
www.zahrady-e.cz

Mé působení v Inkubátoru si nemohu dostatečně vynachválit. Nyní jsou to čtyři měsíce od mého ukončení desetihodinového programu. Chtěla jsem si dát čas a zapracovat všechny postřehy a změny, ke kterým jsme se s Martinem a Katkou dobrali.

Nyní můžu tedy s jistotou říci, že Inkubátor a také následná skupinová školení měli pro mě tyto přínosy:

  • Zvýšila jsem procento úspěšnosti obchodu z původních 50% na 97%!!! Protože jsem si dobře ujasnila pravidla a osnovu prvního jednání s klientem, moje úspěšnost se opravdu téměř zdvojnásobila. Jsem za to opravdu ráda, protože toto mě dlouhodobě hodně trápilo a často jsem trávila čas a spoustu práce nad něčím, co se potom ani nerealizovalo.
  • Zlepšila jsem výrazně komunikaci s mými kolegy a zaměstnanci ve firmě a lépe se nám teď dýchá.
  • Rozšířila jsem nabídku svých služeb a upravila cenotvorbu. Nyní se už umím sama ohodnotit a umím si nacenit jednotlivé úkony pro zákazníky.
  • Společně jsme také vymysleli nové plány, které by mohly mé podnikání poměrně výrazně rozšířit a zákazníky obohatit. Na tom stále pracuji a až to bude finální, pustím to do světa ?
  • Mám nové logo firmy a pracuji na nových webových stránkách, aby vyjadřovaly to, co je pro mě absolutně nejdůležitější. Chci, aby každý, kdo na moje stránky přijde, chápal, že zahrady jsou pro mě vášeň a každá zahrada, kterou já vytvořím, má DUŠI.

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace