Náš tým

Ing. Martin Jiránek

777 719 282
mjiranek@ciptu.cz

Martin má za sebou 15 let praxe v oboru marketingových strategií pro malé firmy. Základem práce s firmami je pro něj vždy dobře nastavená vize firmy a z toho vycházející strategie. Během své praxe pomohl více než 600 firmám zlepšit jejich marketing, reklamu i komunikaci. V současné době je poslancem Parlamentu České republiky.

V Ciptu se věnuje Startup komunitě a oborovým skupinám.

Mgr. Kateřina Smékalová

724 689 882
ksmekalova@ciptu.cz

Katka je původním povoláním speciální pedagog. Po dvou letech ve školství ale začala podnikat ve financích a to dělá již deset let. Má bohatou praxi v budování a vedení týmu a také samozřejmě zkušenosti obchodní. Za svoji praxi se setkala s více než 500 klienty.

Nejvíce ji baví učit lidi novým dovednostem a předávat své znalosti, což se rozhodla uplatnit i v CIPTU, kde zastává především roli vedoucí inkubátoru a školitele a má na starost soutěž Trutnovský drak.

Mgr. Jitka Mertlíková

776 888 493
jmertlikova@ciptu.cz

Jitka získala sedmiletou praxi v oboru sociálního podnikání, kde měla na starost vedení projektu s cílem navrátit zpět na trh práce znevýhodněné lidi. Současně jako konzultant pomáhala s rozvojem jiné firmy, především v oblastech personalistiky a společenské odpovědnosti firmy. V posledních čtyřech letech také lektoruje motivační kurzy a založila dětskou lesní školku, která má za cíl tvořit přirozené prostředí pro rozvoj dětí v předškolním věku tak, aby si své dětství užili a prožili jej.

V CIPTu je v pracovní skupině školství, vede projekt "Podnikání v praxi" pro střední školy a projekt s KHK pro rozvoj podnikání. CIPTU je pro ni splněním vize o místu, které bude spojovat lidi, dávat podporu k aktivnímu přístupu k životu a utvářet náš region jako místo, kde to žije.

Jana Hudcova

737 873 702
jhudcova@ciptu.cz

Jana má dlouholeté zkušenosti v zahraničí a působení v oblasti péče o zákazníky. Vedla projekty v USA a Anglii. Má desetiletou praxi s lektorováním anglického jazyka v různých jazykových školách a vzdělávacích institucích. Má zkušenosti s firemní výukou, skupinovou výukou i individuálními lekcemi pro děti i dospělé.

Je držitelkou certifikátů FCA, CAE a CPE. Snaží se angličtinu předávat dál, tak, aby její studenty především bavila a těšila.

V CIPTU má na starosti koordinaci jednotlivých projektů, administrativu, podporu marketingu a navazování kontaktů s místními firmami, živnostníky a výrobci. 

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace