Lektoři

Ing. Martin Jiránek

Vize, strategie, marketing firem

Martin má za sebou 15 let praxe v oboru marketingových strategií pro malé firmy. Základem práce s firmami je pro něj vždy dobře nastavená vize firmy a z toho vycházející strategie. Během své praxe pomohl více než 600 firmám zlepšit jejich marketing, reklamu i komunikaci.

Mgr. Kateřina Smékalová

Obchodní a finanční strategie

Katka je původním povoláním speciální pedagog. Po dvou letech ve školství ale začala podnikat ve financích a to dělá již deset let. Má bohatou praxi v budování a vedení týmu a také samozřejmě zkušenosti obchodní. Za svoji praxi se setkala s více než 500 klienty. Nejvíce ji baví učit lidi novým dovednostem a předávat své znalosti, což se rozhodla uplatnit i v CIPTU, kde zastává především roli vedoucí inkubátoru a školitele.

Mgr. Andrea Žilková, Ph.D.

Vzdělávání a osobnostní rozvoj dospělých


Som koučka, lektorka a psychoterapeutka. Temer dvadsať rokov lektorujem, koučujem a podporujem ľudí, ktorí majú odhodlanie a odvahu sa rozvíjať a sú otvorení k zmenám. Som sprievodca pri hľadaní a nachádzaní životnej cesty. Moji klienti oceňujú moju životnú a osobnú skúsenosť, pozornosť, ktorú venujem ich vnútornému svetu, otvorenosť a spoluúčasť na ceste k zmenám. Mám veľký rešpekt ku každému životnému príbehu a stretnutia s ľuďmi ma inšpirujú.

Bára Klenčíková

Podnikatelka, lektorka a autorka kurzu "Vím, kdo jsem"

Má čtyři děti, ale zároveň podniká. Jak sama o sobě říká, je maminkatelka. Vybudovala úspěšnou obchodní síť, která stojí na otevřených a upřímných mezilidských vztazích a kvalitních produktech. Dlouhodobě spolupracuje s centrem Generace v Liberci a podílí se na projektu Šťastná máma. Lidé o Báře říkají, že je přirozený kouč a psycholog. Má schopnost vidět v lidech a situacích potenciál a nikdy ji nechyběla odvaha realizovat své plány. A to chce předávat dál.

Dana Minaříková

Poradenská psychologie, koučing

Dana Minaříková je původní profesí stavař, 17 let vede vlastní taneční školu, vystudovala poradenskou psychologii u Jiřího Adamce a absolvovala výcvik Koučink jako umění u Magdaleny Vokáčové. Během svého působení jako lektorka tance absolvovala nespočet seminářů a školení  a sama vyučovala ve spoustě zemí světa. Pořádá mnoho vzdělávacích a kulturních akcích nejen v ČR ale I v zahraničí. V rámci koučinku se věnuje jak individuálním klientům, tak párům a její specialitou je koučink skupin. Vychází ze svých mnohaletých zkušeností s prací s různými skupinami.

Blanka Junová

Rozvoj lidského potenciálu v různých podobách

Blanka vychází ze své 22leté podnikatelské a lektorské praxe, praktických zkušeností koučky a facilitátorky, znalostí a dovedností získaných studiem u nás i v zahraničí. Zaměřuje se na rozvoj lídrů a obchodníků, řešení různých mezilidských situací, motivaci a angažovanost zaměstnanců a podporu jedinečnosti každého člověka. V rámci samostatné činnosti lektorka spolupracuje jako koučka, lektorka a facilitátorka kruhů se ziskovými i neziskovými organizacemi. Spolupracuje s 2 dalšími specialistkami (USA, Brazílie-Španělsko) z oboru Human Design s cílem pojmenovat, jak se jedinečné nastavení podnikatelů propisuje do jejich podnikání.

Ing. Jaroslav Uchytil

Finanční i hmotné zdroje ve firmě

Jarek vychází ze své téměř 25leté zkušenosti z oboru financí a dlouhodobého působení v bankovním korporátním prostředí. Na tomto poli se věnoval řešení rozvojových záměrů firem a veškerých potřeb spojených s financováním a bankovními službami. Zaměřuje se na otázku finančních i hmotných zdrojů ve firmě a jejich optimálního využití s ohledem na konkrétní situaci dané firmy. Dokáže vnímat potenciál firmy s ohledem na zdroje a zároveň i lidi. Ve firmách se zaměřují na finanční a personální poradenství, na zavádění funkčních procesů pro rozvoj zaměstnanců, manažerský rozvoj a rozvoj obchodních týmů. 

Mgr. Jitka Mertlíková

Motivační kurzy, vytváření prostoru pro rozvoj lidí

Dlouhodobě se zabývá vytvářením prostoru pro rozvoj lidí - ať už ze sociálně znevýhodněných poměrů, malých dětí nebo podnikatelů. Získala sedmiletou praxi v oboru sociálního podnikání, kde měla na starost vedení projektu s cílem navrátit zpět na trh práce znevýhodněné lidi. Současně jako konzultant pomáhala s rozvojem IT firmy, především v oblastech personalistiky a společenské odpovědnosti firmy. V posledních čtyřech letech také lektoruje motivační kurzy a založila dětskou lesní školku, která má vytváří přirozené prostředí pro rozvoj dětí v předškolním věku.

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace