Zajímavosti

Odrazový můstek pro rok 2018

27. 12. 2017 od 13:30

Je konec roku. Přemýšlíte nad tím, jaký byl? Co se vám vybavuje? Vzpomínáte na vše, co se vám povedlo, promítáte si před očima tu spoustu šťastných okamžiků, nebo vám vaše mysl vyplavuje spíš to, co jste nedokončili, okamžiky nedorozumění nebo to, co byste chtěli změnit?


Já jsem dřív viděla hlavně to, co se mi nepovedlo nebo co jsem nezvládla. Na konci jednoho zvlášť těžkého roku mě jedna dobrá duše přiměla ten rok zhodnotit opravdu objektivně – tedy důkladně a do hloubky.


Bylo to jako probuzení. Najednou jsem objevila spoustu zapomenutých šťastných okamžiků, velké množství dílčích úspěchů, zvládnuté výzvy, a z domnělých kopanců se staly cenné životní lekce. Změnilo to můj pohled na uplynulý rok a na sebe samu a hlavně – bylo to pro mě jako odrazový můstek - začala jsem se těšit na ten další.


Od té doby hodnotím svůj rok pravidelně mezi svátky a Silvestrem. Vyzkoušela jsem několik šablon a nakonec jsem si vytvořila svoji, která mi vyhovuje nejvíc. A o tu se s vámi rádapodělím.


Máte za sebou skvělý rok nebo špatný rok? Věřím, že i vy uvítáte tento Odrazový můstek pro rok 2018!


Potřebujete svůj oblíbený čaj nebo kávu, k němu asi hodinu klidu, tužku, váš diář, vytištěnou šablonu (stáhněte si ji zde) a pro jistotu stránku nebo dvě navíc. A můžete se do toho pustit. Za celý tým CIPTU vám přeji naplněný rok 2018 podle vašich představ!


Bára Klenčíková
autorka kurzu Vím, kdo jsem

Odrazový můstek stáhněte zde.

partneři

Zajímavosti

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace