Vše

22. 1. 2018

Centrum inovací a podnikání Trutnov (CIPTU) ukončilo první běh projektu na podporu podnikání mezi studenty středních škol a získalo jasnou odpověď na otázku, zda jsou mezi dnešními středoškoláky budoucí úspěšní podnikatelé. „Rozhodně ano, protože podnikatelské záměry, které studenti představili, byly velmi zajímavé a některé i dost kvalitně zpracované," odpovídá na tuto otázku Martin Jiránek za (CIPTU), který velkou část workshopů vedl. CIPTU totiž ve spolupráci s Technologickým centrem HK organizovalo workshopy pro studenty třetích a čtvrtých ročníků středních škol. Projektu se účastnily trutnovské gymnázium, průmyslovka, obchodní akademie a Střední odborná škola Volanovská, ke kterým se přidalo i Gymnázium Dvůr Králové nad Labem.

  Tiskové zprávy

10. 1. 2018

V pondělí proběhla již třetí Startup komunita - setkání začínajících i zkušenějších podnikatelů. Po třech a půl hodinách debaty jsme museli ukončit natvrdo, protože vlastně nikdo nechtěl končit  :-)

Jak to vidí dvě účastnice vám poví víc...

  Aktuality

27. 12. 2017

Je konec roku. Přemýšlíte nad tím, jaký byl? Co se vám vybavuje? Vzpomínáte na vše, co se vám povedlo, promítáte si před očima tu spoustu šťastných okamžiků, nebo vám vaše mysl
vyplavuje spíš to, co jste nedokončili, okamžiky nedorozumění nebo to, co byste chtěli změnit? Přečtěte si článek a udělejte krok k vlastnímu hodnocení.

  Zajímavosti

10. 8. 2017

"FO3 - dát si lepší pivo a jídlo." .... na první pohled je zjevné, že výzdoba interiéru má promyšlenou koncepci i výsledný vzhled. Obě patra zdobí grafické motivy s prvky pop artu a steam punku, kterým dominují stylizované podobizny „tří fotrů“. Výzdoba na toaletách vám dokonce vykouzlí úsměv na rtech.

  Co se děje ve městě

6. 6. 2017

Pokračujeme v představování zajímavostí z centra Trutnova. Tentokrát je to Kafka café&cocktail bar v prostorách bývalého Narcisu.

  Co se děje ve městě

6. 4. 2017

V Trutnově již několik výloh tento certifikát zdobí. Sehnali jsme pro vás hodnocení několika internetových expertů, zda si ho kupovat. Přeci jen, dát za nálepku skoro 2000 korun je docela dost.

  Tipy a rady

19. 4. 2017

V rámci našeho projektu oživení centra Trutnova jsme se vypravili do nedávno otevřené Provence Caffe. Přečtěte si, čím nás zaujala sama kavárna a čím její majitel Petr Vrána.

  Co se děje ve městě

3. 4. 2017

Chceme pomoci podnikatelů v centru. Proč? Nejen z vlastní zkušenosti, ale i z jednání s malými podnikateli z centra Trutnova víme, že centrum zažívá sice pomalý, ale setrvalý pokles zájmu Trutnováků. Mnoho podnikatelů hlásí klesající návštěvnost zákazníků a tím i tržeb. 

  Co se děje ve městě

23. 3. 2017

Slovo obylý je schopný napsat opravdu jen málokdo, ale vyjímka a shlédnout je standard pro dost možná většinu lidí. Sepsali jsme pro vás pět slov a jednu zajímavost, ve kterých lidé velmi často chybují.

  Tipy a rady

21. 3. 2017

Dne 6. 3. 2017 odsouhlasilo zastupitelstvo města Trutnova podporu pro naše Centrum. Jde o dotaci na celý rok ve výši 40 000 měsíčně. Využití dotace půjde zejména na zajištění administrativních a provozních nákladů spojených s fungováním Centra. S touto podporou souhlasilo 30 zastupitelů z 32 přítomných.

  Tiskové zprávy

2. 3. 2017

15. března bude mít první zasedání pracovní skupina Cestovní ruch, kterou založilo Centrum inovací a podnikání Trutnov. Hlavní cíl její činnosti je zvýšit počet českých i zahraničních turistů v Trutnově a nejbližším okolí.

  Tiskové zprávy

16. 12. 2016

Dne 12. 12. 2016 odsouhlasilo zastupitelstvo města Trutnova podporu pro naše Centrum. Jedná se o dotaci ve výši 120 tisíc korun. Využití dotace půjde zejména na zajištění administrativních a provozních nákladů spojených s fungováním Centra. S touto podporou souhlasilo 27 zastupitelů z 32 přítomných.

  Tiskové zprávy

13. 10. 2016

Hlavním cílem tohoto projektu je podpora malých firem na Trutnovsku a současně zvýšení jejich atraktivity pro místní spotřebitele. Tato zdánlivě jednoduchá myšlenka může podnikatelům i jejich zákazníkům přinést vyšší profit, který se odrazí na fungování celého regionu.

  Tiskové zprávy

1. 9. 2016

Naše kolegyně z CIPTU Kateřina napsala článek na základě vlastní zkušenosti o tom, že je možné podnikat i v období mateřské dovolené.

  Tipy a rady

13. 9. 2016

V městské části Kryblice je již nějakou dobu otevřena Vinotéka mezi řádky.

 

  Co se děje ve městě

1. 9. 2016

Nově vzniklé Centrum inovací a podnikání Trutnov z.s. v září uvedlo do provozu nový web: www.ciptu.cz.

  Tiskové zprávy

12. 9. 2016

V tomto týdnu jsou pro vás nově k dispozici školicí prostory vhodné pro pořádání nejrůznějších vzdělávacích akcí.

  Aktuality

partneři

Vše

Společnost Účetnictví-LUKA je účetní firma, která se zaměřuje na potřeby živnostníků, malých a středně velkých firem. Poskytujeme veškeré služby spojené s personální činností, vedením účetnictví a daňové evidence dle platné legislativy České republiky.

Nechte si i Vy nafotit kvalitní fotografie. Pro firmu, společnost, nebo jen tak pro radost na památku, která vždy i po letech potěší. 

 • Interiéry a exteriéry
 • Fotodokumentace - projektů, staveb, lidí, činností apod.
 • Produktová fotografie
 • Svatby
 • Rodina, děti, kamarádi, domácí mazlíčci
 • a mnoho dalšího...

Detektivní služby jsou koncesovanou živností. Jedná se o služby související s těmito obsahovými náplněmi:

 • hledání majetku a osob
 • zjišťování skutečností, které mohou sloužit jako důkazní prostředky
 • získávání informací týkajících se fyzických nebo právnických osob nebo jejich majetkových poměrů
 • získávání informací v souvislosti s vymáháním pohledávek
 • vyhledávání protiprávních jednání ohrožujících
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace