Aktuality

Setkání Startup komunity díl 3.

10. 1. 2018 od 12:04

V pondělí proběhla již třetí Startup komunita - setkání začínajících i zkušenějších podnikatelů. Po třech a půl hodinách debaty jsme museli ukončit natvrdo, protože vlastně nikdo nechtěl končit  :-)

Jak to vidí dvě účastnice vám poví víc:

Blanka Kloudová: "Naprosto mě uchvátila atmosféra večera, jak se všichni zajímali o všechny, žádné sobecké "tak tady mě máte a jen mě si všímejte", ale každý měl prostor se představit, vyjádřit a okamžitě dostal zpětnou vazbu. Za mě opravdu super akce ?"

Lucie Suchá Groverová: "Včera jsem se zúčastnila zajímavého setkání trutnovských podnikatelů, který byl nabitý zajímavými lidmi, podnikatelskými nápady, zkušenostmi... Na setkání byla krásná atmosféra a veliký potenciál. Já osobně si kromě jiného odnáším i myšlenkový model do roku 2018: Maximální efekt s minimálním úsilím. Ps: Samozřejmě jsem nezapomněla představit Pravý domácí časopis
http://www.pravydomaci.cz ?
Děkuji Trutnovskému Centru inovací a podnikání (a vřele doporučuji) a speciálně dík  ❤️ Janě Hudcové a Martinu Jiránkovi. Těším se ze spolupráce."

partneři

Aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace