Startup komunita - setkání 4.

17. 4. 2018

Úspěšná aktivita pro začínající podnikatele, kterou téměř rok provozujeme, se sešla již po čtvrté. Opět ve skoro dvaceti hostech a podruhé v Provence Caffe. Zkušenější členové, kteří přišli již několikrát, shrnuli posun ve svých podnikáních od posledního setkání. Noví návštěvníci, kteří přišli poprvé, v základu představili své podnikání či budoucí plány. 

Všichni se dočkali zpětných reakcí, postřehů, nápadů na otázky, které položili. Řešil se ve velkém marketing, jak efektivně oslovovat zákazníky, rozebírali jsme nacenění zboží i důležitost kvality. Jako minule jsme opět přetáhli a debatovali více než tři hodiny. Potvrzuje nám to stálou kvalitu diskuze, která udržuje zájem účastníků startupové komunity. 

Děkujeme moc za účast i za sdílení všem účastníkům, protože právě toto sdílení dává účastníkům nejvíc. Vedle toho se opět vyměnilo dost vizitek a vzniknou nějaké spolupráce. :-)

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace