Oborová skupina Místní výrobci - 2

23. 10. 2018

23. října proběhlo druhé setkání skupiny Místní výrobci v Ciptu.

Členové skupiny nejvíce oceňují možnost otevřeně se bavit s dalšími lidmi se stejnou zkušeností - s vedením vlastního podniku a možnost diskutovat nad tématy, které je pálí.


Tentokrát se rozproudila diskuze na téma vedení zaměstnanců, zejména zavádění nepopulárních změn jako zákaz kouření v pracovní době, zákaz používání mobilů apod. Na druhé straně bylo potřeba probrat také to, jak zaměstnance motivovat, aby byli k firmě loajální. Musím říct, že všichni velmi otevřeně sdíleli své zkušenosti a došlo, pokud to mohu posoudit, ke vzájemnému obohacení, což je smyslem skupiny.


Členové skupiny se chtějí vzájemně co nejvíce poznat. Každé třetí setkání proběhne tedy formou exkurze přímo v některé z firem.


Vyrábíte něco v našem regionu a chcete se přidat? Skupina teprve vzniká a je otevřená pro další členy. Podmínkou je vyrábět něco na Trutnovsku. Příští setkání se uskuteční 20.11 od 9.00 do 12.00 tentokrát ve firmě RB Mědílek v Žacléři. 

Přihlásit se můžete zde


Nejste výrobce a máte zájem být členem oborové skupiny? Ozvěte se nám. V blízké budoucnosti otevřeme další skupiny, nebo si můžete s naší pomocí otevřít skupinu vlastní.


Bára Klenčíková

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace