Oborová skupina - Místní výrobci

13. 6. 2019

Se skupinou Místní výrobci jsme navštívili firmu Expres Menu.


Naším milým a pozorným průvodcem byl  majitel firmy pan Petr Sogel. Hned na začátku nás pohostil veganskými muffiny vlastní výroby. Byly dobrým předskokanem k prezentaci nově vyvíjeného produktu Space menu. Rádi jsme ochutnali časoprostorově vyváženou stravu navozující stav beztíže.


Videorozhovor s panem Sogelem, ve kterém krásně popisuje cestu od architekta k majiteli potravinářské firmy, si můžete pustit zde:


https://youtu.be/Ro3XceLxO80

Mně dovolte několik osobních postřehů.


Pan Sogel je muž velkých vizí. Nespokojí se s ničím menším, než s tím nejlepším možným řešením. Kvalita, zdraví, dobré jídlo a zdravý selský rozum se v jeho firmě snoubí s technologií třetího tisíciletí. 


V téhle firmě se jídlo nevyrábí, ale vaří z kvalitních surovin. Tak, jak to má být. V téhle firmě se dbá na to, aby se zbytečně nezatěžovalo životní prostředí. V téhle firmě se nezapomíná na pomoc potřebným.


Projekt Space menu je vymyšlený do posledního detailu.  Zajišťuje například důkladné rozmělnění potravy v ústech - důležitý krok , který je dnes opomíjen. Zajišťuje zpracování plastových obalů. Každý desátý produkt bude věnován do potravinové banky, odtud poputuje do zemí, kde lidé trpí hlady. 


Jsem fascinována osobností pana Sogela a jeho odvážnými vizemi, které žije. 


Expres Menu je zatím nenápadná firma z Trutnova. No, jsem přesvědčená, že o ní ještě uslyšíme.


Bára Klenčíková

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace