MMD skupina podkrkonošských podnikatelek - 7

2. 11. 2018

„ Nezáleží jen na množství energie, ale na jejím usměrnění.“

Na listopadové schůzce jsme pokračovaly v tématu „moje vizitka“ v původním i přeneseném slova smyslu. Koho vlastně prezentuji? Sebe, svou firmu nebo sebe ve své firmě?

Každá z nás to má jinak a je hezké sledovat, jak se to u některých z nás postupně vyvíjí a vyjasňuje.

A ještě jedna důležitá věc dnes zazněla: „Včera to byl jeden rok, co jsem opustila zkrácený úvazek a už jen podnikám.“ „Už to jsou čtyři roky, co podnikám.“ Za těmi slovy zněla hrdost na sebe sama. A já to vidím tak, že je na co být hrdá: Sebrat odvahu, opustit jistoty, opřít se o své přesvědčení, že to dokážu, dělat to, co sama chci a opravdu se uživit. To neudělá jen tak někdo.

V návaznosti na potřeby skupiny po obvyklé schůzce následoval workshop na téma "Vedení lidí" s Andreou Žilkovou.

Připojuji zpětné vazby spokojených účastnic:

„Pro mě byly celé dnešní 4 dopolední hodiny hodně přínosné, je to fajn skupina!!!"


"Na podobný workshop bych nikdy nešla (obvykle se vymluvím, že není čas :-) ), kdyby to nebylo v téhle skupině, nejen kvůli Andree, ale i kvůli holkám okolo, jejich názory a starosti mě zajímají, jejich řešení mě inspiruje. Přes den padlo slovo o rostoucí důvěře mezi námi, je to vidět už z toho, že při probírání problému se přestáváme bát říct konkrétní čísla nebo stavy, i názory jsou víc "na dřeň". Zažila jsem tvoření skupiny žen potřetí, do každé se ráda vrátím, pokud mám čas, ale kvůli vám si čas dělám. Moc díky, že mezi vámi můžu být."


"I já se podepisuju pod to, co napsaly holky. Je toho spousta, co jen asi náznakem tuším a Andrea Žilková a i Ty, Báro, to umíte pojmenovat a nutíte nás o tom přemýšlet. Vážím si toho, že nám věnujete svůj čas, pro mě to má velký přínos. Děkuju...A naše skupina je skvělá, ráda tam jezdím a ráda tam "čerpám" informace, dovednosti i energii. Děkuju :-)"

Jste žena a podnikáte na trutnovsku? Hledáte inspirativní kolektiv lidí, kteří mají podobnou zkušenost jako vy a se kterými můžete sdílet vše, co vám podnikání přináší? Skupina je otevřena novým členům. Pokud máte zájem, přijďte se podívat na naše příští setkání 14.12.2018 od 08.00 do 10.00 v Ciptu. Registrovat se můžete zde

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace