Mastemind Ženy

27. 5. 2019

Už déle než rok vedu v CIPTU Mastermind skupinu podkrkonošských podnikatelek. Mám z nich radost.

Se čtyřma dětma není snadné "utrhnout" se - byť jednou za měsíc na dvě hodiny. Ale stojí mi to za všechnu tu logistiku. Vydaná energie se mi tady vrací plnými hrstmi zpátky.

Jsme parta. Jsme na jedné lodi. Jsme otevřené a podporující. Zrcadlíme si navzájem své kvality, oceňujeme se. A to vede ke zvyšování svého sebevědomí, k uvědomování si vlastní hodnoty a hodnoty svých služeb.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na hlavní přínos Mastermind formátu: FOCUS. Všem členkám skupiny se daří zaměřovat pozornost a směřovat energii tam, kam skutečně chtějí. Postupně si ujasnily nebo ujasňují kdo jsou a co dělají. Díky tomu postupně osekávají boční projekty, které jim berou čas, energii a kapacitu. Pociťují úlevu a zjednodušení.

To vše vede k tomu, že se lépe cítíme a lépe se nám daří.

Zapojte se taky. Skupin je v Ciptu několik a další může vzniknout právě z vaší iniciativy.

Bára Klenčíková

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace