Finále projektu - Podnikání v praxi

16. 10. 2018

V minulém roce probíhaly na středních školách v Trutnově semináře, během kterých studenti vymýšleli a psali své podnikatelské záměry. Na každé škole odborná komise složená z podnikatelů, zástupců Technologického centra v Hradci Králové a CIPTu vybrala na základě prezentací nejlepší týmy, které postoupily do velkého finále. 

Nyní v říjnu byla opět sestavena komise, do které jsme pozvali i zástupce města a úspěšné trutnovské podnikatele a studenti před ní předstoupili se svými prezentacemi projektů.

Jednou z nejdůležitějších vlastností podnikatele je určitě houževnatost a píle a tu soutěžící týmy prokázaly. Komise se zájmem a zaujetím poslouchala, doptávala se a dokonce i povzbuzovala k realizaci záměrů. Vybrat nejlepší projekt nebylo jednoduché, neboť se zde sešly nejlepší týmy za střední školy v Trutnově.

Na třetím místě se umístil tým ze střední průmyslové školy s projektem "Gunshop"

Druhou příčku obsadili kolegové ze stejné školy s projektem "Techmat"

První místo získal tým z Obchodní akademie s názvem "Taneční víkend"

Gratulujeme, dokázali jste, že zvládnete pracovat, vymýšlet, spolupracovat a počkat si na tu správnou příležitost.

S vítězným týmem bude natočen medailonek, který bude prezentován během finále podnikatelské soutěže Trutnovský drak a čeká je i překvapení v podobě cen. 

Těšíme se na další ročníky tohoto zajímavého projektu, neboť studenti dokazují, že když jim dáme příležitost, dokážou vymyslet a určitě i zrealizovat velice zajímavé podnikatelské záměry.

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace