Besedy KHK - Jak začít podnikat

5. 3. 2019

Leden a únor se nesel opět ve znamení debat pro začínající podnikatele - tentokrát s podtitulem "Cestovní ruch" a "Řemesla".

Obě odpoledne se nesla v příjemné atmosféře, byla plná praktických informací a velmi silných inspirativních příběhů. Seznámili jsme se s příběhem lyží Lusti, originálním truhlářstvím Woodfoundry a inspirovali se zkušenostmi z Českého Švýcarska. Z místního cestovního ruchu pak zazněly příběhy kempu Dolce a GL hotelu. To vše bylo doplněno o praktické rady, co neopomenout v počátcích podnikání.

O zajímavé informace o záměrech města v cestovním ruchu se s námi podělil místostarosta Tomáš Eichler a do marketingu nás zasvětil David Suchánek.

Všichni se opět shodli na tom, že správné kontakty a vzájemná propojenost lidí jsou ze začátku podnikání klíčem k úspěchu a právě toto vám naše besedy mohou nabídnout.

Těšíme se na další besedu zaměřenou na neziskový sektor a specifikum činnosti v něm už 25. 3. 2019 v CIPTU.

Debaty probíhají jako součást projektu Město Trutnov a Swidnica společně pro byznys.

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace