Beseda pro zájemce o podnikání po "mateřské"

28. 5. 2018

Včera proběhla v CIPTU již 2. beseda pro zájemce o podnikání, s podtitulem "po mateřské".

Celé odpoledne se neslo v příjemné atmosféře, bylo plné praktických informací a tentokrát i velmi silných ženských příběhů.

Hned na začátku vystoupil František Molík z Krajské hospodářské komory a přitomné seznámil s různými nástrahami, které na ně mohou číhat ve světě podnikání. Zároveň dal tipy, na co se určitě zaměřit, když tvoříme svůj podnikatelský záměr.

Následovala debata se třemi inspirativními ženami maminkami-podnikatelkami, které se podělily o svůj příběh a posdílely různé nápady a postřehy z praxe a také rady, jak vše zvládnout.

Na závěr Kateřina Smékalová z Ciptu pohovořila o vlastnostech a dovednostech, které by měl mít každý podnikatel a tím pospojovala předchozí příspěvky do jednoho celku.

Všichni se shodli na tom, že správné kontakty a vzájemná propojenost lidí jsou ze začátku podnikání klíčem k úspěchu a právě toto vám naše besedy mohou nabídnout.

Těšíme se na další besedy zaměřené na mladé lidi po škole, řemeslníky, cestovní ruch a neziskový sektor.

Tak příště na viděnou i s vámi :)

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace