Beseda pro zájemce o podnikání - Absolventi a mladí podnikatelé

20. 9. 2018

Ve čtvrtek 20.9. odpoledne se ve školicí místnosti CIPTU sešli zájemci o podnikání především z řad absolventů a studentů.

Využili příležitosti projektu Města Trutnov a Swidnica společně pro byznys, v rámci kterého se konají besedy pro začínající podnikatele.František Molík z Hospodářské komory seznámil účastníky s nezbytnostmi, které je potřeba při každém začátku podnikání zvážit a počítat s nimi. Díky příkladům z praxe bylo téma pro posluchače zajímavé a snadno uchopitelné. 


Velký zájem a úspěch sklidili dva mladí podnikatelé, kteří ochotně sdíleli svůj příběh a inspirovali všechny přítomné. Na závěr účastníci získali zajímavé tipy, na koho se obrátit při začátcích podnikání a jaké nástroje využít pro hladký start.

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace