Beseda KHK pro zájemce o podnikání - Neziskový sektor

25. 3. 2019

Březen nám přinesl poslední z debat pod záštitou projektu Města Trutnov a Swidnica společně pro byznys, tentokrát se zaměřením na neziskový sektor.

Odpoledne se neslo v příjemné atmosféře a první část byla zaměřena na vymezení pojmu neziskové organizace a ekonomického fungování v ní. Neziskový sektor je opravdu široký pojem a setkáte se zde s různými typy organizací založených za různými účely. Během řízené debaty jsme se inspirovali příběhy Tkalcovského muzea v povídání jeho spoluzakladatelky Martiny Poliakové a Oblastní charity Trutnov, kterou zastupoval ředitel JUDr. Ing. Jiří Špelda.

V poslední části jsme nahlédli pod pokličku od začátku až po současnost fungování specifického projektu Trutnov Trails a moc děkujeme Janu Rejlovi a Metelkovi, že otevřeně mluvili o nastavení celé organizace. Nedílnou součástí byly také diskuze a prostor pro osobní sdílení mezi účastníky. Moc nás těší zájem účastníků o tento formát akce a už pomalu plánujeme pokračování podobně laděných debat/seminářů pod hlavičkou CIPTU.

Všichni se opět shodli na tom, že správné kontakty a vzájemná propojenost lidí jsou ze začátku jakékoliv činnosti klíčem k úspěchu a právě toto vám naše besedy mohou nabídnout. A v neziskovém sektoru je to také především o úžasných lidech, kteří ho tvoří a své nadšení šíří dál.

Debaty probíhají jako součást projektu Město Trutnov a Swidnica společně pro byznys.

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace