Obchodní dovednosti

7. 5. 2019

OBCHODNÍ DOVEDNOSTI

Hodně lidí v dnešní době říká, že nepotřebuje umět obchod, že má zákazníků dost. Jsou ale OBCHODNÍ DOVEDNOSTI opravdu jen o tom, že v současné době mám dostatečný odbyt? Jaký je vlastně rozdíl mezi OBCHODEM a PRODEJEM? Není náhodou v dnešní době docela zásadní umět prodat hlavně svoji myšlenku a nápad?

…Na toto i další otázky se pokusíme spolu najít odpovědi.

Chcete-li se příjemně zapotit a nepotřebujete kvůli tomu nutně chodit do posilovny, navštivte můj workshop. Bude to dřina, ale s výsledkem! Zjistíte, že být dobrým obchodníkem není vůbec o talentu, ale o tréningu ?

Těším se na vás!

Mgr. Kateřina Smékalová

12 let funguje ve světě financí a souběžně také 3 roky jako lektorka CIPTU a vedoucí Inkubátoru. Za svoji kariéru odlektorovala tisíce hodin, zejména na témata obchodní a prezentační dovednosti a dále také manažerské vedení. Vše, co se naučila, se naučila v praxi a zejména potom tím, že vedla více než 30 členný tým lidí různých profesí, ze kterých postupně vychovávala obchodníky. Obchod tedy nejen umí, ale také ho umí naučit.

Vede:        Mgr. Kateřina Smékalová

Datum:     7.května 2019

Čas:           16:30 - 18:30

Cena:         400 Kč

Přihlásit

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace