Brain & Breakfast - Česko, ráj exekucí, nebo ne?

23. 5. 2019

Radek Hábl


Česko, ráj exekucí, nebo ne?  Jak to celé začalo a jak z toho nyní ven...
- přímý přenos inspirativní přednášky z Hub Impact v Praze :)

V ČR je více než 800 tisíc lidí v exekuci. Problém, který nemá v Evropě příliš obdoby a o který se zajímají zahraniční média, hýbe celou českou politickou garniturou a celou společností. Co je za tím stojí?

Radek Hábl je bývalý finanční manažer. Ve finančních vodách se pohyboval více jak 12 let. Za finanční řízení zodpovídal například ve společnostech Pivo-vary Staropramen a IBM.

V roce 2014 vyměnil korporátní svět za neziskový. Ve spolupráci s Otevřenou společností, o.p.s. pak v roce 2016 realizoval v tuzemsku i zahraničí oceňovaný projekt Mapa exekucí. Od roku 2015 také spolupracuje s Úřadem vlády ČR, kde působí při Agentuře pro sociální začleňování jako expert na dluhovou problematiku.

Rezervovat místo na vysílání 23. května od 8:30 si můžete zde:

Přihlásit   (zdarma, rezervace nutná)

Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije. Chceme, aby snídaně představovaly inspirativní osobnosti se silnými hodnotami i příběhem a umožnily nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. (Jan Mašek, zakladatel B&B)

více o B&B na: https://www.brainbreakfast.cz/

Dlouhodobá vize ciptu

Místní firmy jsou pro ekonomiku Trutnova nejdůležitější.
Chceme, aby se jim dařilo, aby zvládly konkurenci nadnárodních řetězců a korporací. Proto jim budeme pomáhat při začátcích i růstu, při vytvářeních nových projektů i jako mezičlánek mezi nimi a městem.

Chceme, aby byl Trutnov první okresní město s propracovanou a fungující podporou malých firem.

info@ciptu.cz
+420 737 873 702

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace